Producenci
Dane kontaktowe

Sklep Fundacji Spectrum Liberi

ul. Stefanii Sempołowskiej 12/u1
41-506 Chorzów (woj. śląskie)

Telefon: +48 503 047 266
E-mail: fundacja@spectrumliberi.org

NIP: 6272735061
REGON: 243218647

Zabawki edukacyjne skutecznie wspierają rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy. Światełka, kolory, dźwięki i ruch pozwalają na kształtowanie motoryki, koordynacji wzrok-ruch, percepcji wzrokowej i słuchowej, stymulowanie rozwoju mowy i koncentracji uwagi. Takie zabawki dają maluchom mnóstwo radości i uciechy! Wśród propozycji dostępnych w naszej ofercie znalazły się stoliki interaktywne dla dzieci od 10-12 miesiąca życia.

To idealna zabawka dla malucha, który raczkuje, stoi lub stawia pierwsze, samodzielne kroki. Przy stoliczku interaktywnym może bawić się, ćwicząc równowagę i koordynację ruchową. Jednocześnie stolik jest stabilnym podparciem dla malucha, który co chwila siada i samodzielne wstaje. W zależności od modelu zabawka może mieć zdejmowany blat – idealny do zabawy dla siedzącego dziecka. Regulacja głośności dźwięków sprawia, że melodyjki nie są drażniące dla dziecka, ani dla dorosłych. Zabawka interaktywna to dobry pomysł na prezent.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Kupując, wspomagasz działalność Fundacji Spectrum Liberi na rzecz dzieci i dorosłych z autyzmem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl